Targi & Wystawy

Stocznia jachtowa Atana, od wielu lat bierze udział w różnych targach oraz wystawach. Prezentujemy nasze łodzie oraz akcesoria dla wodniaków. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z nich. Do zobaczenia!

 

 

Warszawski Salon Jachtowy – NADARZYN 2018

Trzecia edycja targów, zdecydowanie najlepsze i największe targi w Polsce. Idąc w tym tempie organizator dąży do największej imprezy w Europie. Trzymamy kciuki, do zobaczenia w Nadarzynie!

« 1 z 2 »

Więcej informacji tutaj: https://warszawskisalonjachtowy.pl/

Mazurskie Targi Sportów Wodnych Stranda – GIŻYCKO 2018

Targi łodzi na wodzie to jednak najlepszy pomysł. W połączeniu z widokami z Mazur oraz doskonałą pogodą, odnosimy wrażenie że wakacje wciąż trwają…

« 1 z 2 »

Więcej informacji tutaj: http://targi.mazury.info.pl/

Expo Extreme – BYDGOSZCZ 2018

To pierwsza tego typu impreza w Bydgoszczy. W centrum miasta, na wodzie, wystawcy mogli pokazać możliwości swoich jednostek. Do tego piękne widoki, wspaniała pogoda i dużo ludzi.

« 1 z 4 »

Więcej informacji tutaj: http://expo-bydgoszcz.pl/

Boatshow – ŁÓDŹ 2017

W Łodzi jesteśmy już po raz piąty. Pokazujemy nasze łodzie oraz sprzęt. Zobaczcie jak wyglądają elektryczne windy kotwiczne TRAC na Rib-ach oraz pontonach.

Więcej informacji tutaj: http://www.boatshow.pl

Warszawski Salon Jachtowy – NADARZYN 2017

Druga edycja targów pokazuje jak szybko rozwija się ta impreza. Coraz więcej wystawców, coraz więcej zwiedzających. Niewątpliwi, bardzo dobra logistyka, dojazd oraz lokalizacja wróży świetlaną przyszłość.

Więcej informacji tutaj: https://warszawskisalonjachtowy.pl/

Boatshow – ŁÓDŹ 2016

Targi w Łodzi to impreza która na stałe wpisała się w kalendarz targów o tematyce sportów wodnych. Jak zwykle targi przyciągnęły wielu zwiedzających.

Więcej informacji tutaj: http://www.boatshow.pl

Warszawski Salon Jachtowy – NADARZYN 2016

Pierwsza edycja targów pokazała że to miejsce ma niesamowity potencjał. Szykują się największe targi sportów wodnych w Polsce i Europie.  Do zobaczenia za rok…

Więcej informacji tutaj: https://warszawskisalonjachtowy.pl/

Rybomania – POZNAŃ 2016

Tym razem nie było stoiska Atany, nasza łódź była reprezentowana na stoisku GARMIN Polska. Na niektórych jednostkach można było również spotkać elektryczne windy kotwiczne TRAC

Więcej informacji tutaj: https://rybomania.com.pl

Mazurskie Targi Sportów Wodnych STRANDA – GIŻYCKO 2016

Tym razem pogoda w Giżycku nie do końca nam dopisała ale dla prawdziwych wodniaków nie ma złej pogody. Ważne że na wystawie w Giżycku można przetestować swoją wymarzoną jednostkę w jej naturalnym środowisku

Więcej informacji tutaj: http://targi.mazury.info.pl/

Targi Water Arena – SZCZECIN 2016

Pierwsza edycja targów w Szczecinie odbyła się w Azoty Arena. Wystawcy i zwiedzający dopisali co pokazało że Szczecin powinien mieć na stałe swoją edycję wystawy. Organizator postarał się o zebranie różnych relacji z targów i umieścili to w jednym miejscu:

>> MEDIA O TARGACH <<

Zapraszamy również do obejrzenia naszej galerii z wystawy i do zobaczenia w 2017.

« 1 z 2 »

Więcej informacji tutaj: http://expoarena.szczecin.pl/targi-waterarena/

Rybomania – LUBLIN 2015

Kolejna edycja targów Rybomania w Lublinie. Wystawa rośnie w siłę. Mnóstwo wystawców, jeszcze więcej zwiedzających. Organizator znów się postarał o gigantyczne akwarium w którym specjaliści łowili na żywo. Można było oglądać jak pracują różne przynęty, oraz jak pracuje nasza winda kotwiczna. Wspólnie z firmą Dreampoint postawiliśmy na akwarium ich łódkę z naszą windą.

« 1 z 2 »

Więcej informacji tutaj: https://rybomania.com.pl

Mazurskie Targi Sportów Wodnych STRANDA – GIŻYCKO 2015

To już nasza piąta wizyta na tych targach, znów udało się z pogodą. Tym razem byliśmy na lądzie. Na wystawę można przyjść piechotą z Giżycka, przyjechać samochodem albo przypłynąć łodzią ponieważ port Stranda znajduje się na szlaku WJM. Zapraszamy ponownie!

Więcej informacji tutaj: http://targi.mazury.info.pl/

Boatex / Rybomania- POZNAŃ 2015

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas na wystawie Boatex 2015 / Rybomania 2015. Zapraszamy do śledzenia naszej strony na której będziemy na bieżąco umieszczać kolejne terminy targów z naszym udziałem. Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wystawy…

« 1 z 2 »

Więcej informacji tutaj: https://rybomania.com.pl

Boatshow – ŁÓDŹ 2014

W tym roku na Boatshow w Łodzi pokazaliśmy kolejną motorówkę CAST 480 oraz pełną gamę produktów TRAC. Poniżej kilka zdjęć z Łodzi

« 1 z 2 »

Więcej informacji tutaj: http://www.boatshow.pl

Rybomania – POZNAŃ 2014

RYBOMANIA 2014 dobiegła końca, zaprezentowaliśmy naszą łódź wędkarską w pełni wyposażoną i wygląda rewelacyjnie! Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i do zobaczenia na kolejnych wystawach.

Więcej informacji tutaj: https://rybomania.com.pl

HISWA – AMSTERDAM 2013

Zakończyły się targi HISWA 2013, nasz jacht cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zapraszamy do śledzenia wszystkich wydarzeń na facebook/atanayachts.

Więcej informacji tutaj: https://www.hiswarai.nl/homepage-english/

Wiatr & Woda – WARSZAWA 2013

25. edycja targów Wiatr i Woda dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenia nas w czasie wystawy.

Więcej informacji tutaj: http://www.wiatriwoda.pl/

Boat Show – DUSSELDORF 2013

Zakończyły się 44. Targi Boat Show w Düsseldorfie. Nasz jacht spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, nowe rozwiązania stylistyczne i poprawiona nautyczność potwierdza kierunek rozwoju stoczni Atana oraz żeglarstwa XXI wieku.

Więcej informacji tutaj: https://www.boat-duesseldorf.com/

Komentowanie jest wyłączone.